logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

ZAPLANUJ SWÓJ UDZIAŁ W TARGACH MEDYCZNYCH MedicaSilesia!

pobierz pdf

Możesz pochwalić się innowacyjnymi rozwiązaniami/produktami w dziedzinie technologii medycznych? ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ W TARGACH MedicaSilesia!

Targi Medyczne MedicaSilesia wraz z Konferencją Inteligentna Specjalizacja – Medycyna – jako potencjał eksportowy regionu, kluczowe technologie jutra oraz II międzynarodowymi spotkaniami brokerskimi klastrów branży medycznej – MedicaSilesia Clusters Meeting 2017 są jednym z wydarzeń towarzyszących II Festiwalowi Innowacji i Technologii, który odbędzie się w dniach 16-17.11.2017roku w Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice”.

 

Dlaczego warto?

Targi są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy oraz nawiązywania kontaktów pomiędzy przedstawicielami świata medycyny, biznesu i nauki.

Zgłoś swój udział!

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa oraz zaprezentowania swojego rozwiązania podczas Targów proszę przesłać podpisany formularz zgłoszeniowy do dnia 15 października na adres medsilesia@gapr.pl

Ilość miejsc na Targach jest ograniczona ze względu na przestrzeń, którą dysponujemy, dlatego zostanie wybranych 10 najciekawszych rozwiązań analizując innowacyjny charakter rozwiązania oraz zgodność z produktu/rozwiązania z profilem targów.

W dniu 16 października  dokonamy wyboru z nadesłanych zgłoszeń 10 najciekawszych propozycji.

Koszty?

Uczestnictwo w Targach Medycznych MedicaSilesia jest bezpłatne, gdyż jest współfinansowane z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

Więcej na temat wydarzenia Festiwal Innowacji i Technologi na: www.fi-IT.pl