logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Zapraszamy do udziału w misji gospodarczej do Frankfurtu nad Mennem

pobierz pdf

Biuro Enterprise Europe Network w Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o., wraz z EEN Hessen Trade and Invest GmbH we Frankfurcie mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w misji gospodarczej do Frankfurtu nad Mennem, która odbędzie się w dniach 17.06-19.06.2015 r. w trakcie targów przemysłowych w Niemczech: Achema (www.achema.de).

Targi te skupiają wystawców i producentów zaawansowanych technologii, stanowiąc światowe forum inżynierii chemicznej, biotechnologicznej, procesów przemysłowych oraz platformę innowacyjnych rozwiązań. Są miejscem spotkań międzynarodowej sieci specjalistów i kadry kierowniczej.

Udział w targach potwierdziło już niemal 3600 wystawców z całego świata. W ramach wizyty planowane jest zwiedzanie GSI Helmholtzzentrum für Schwerionenforschung (www.gsi.de) – instytucji posiadającej unikatowy w skali świata akcelerator jonów ciężkich, zatrudniającej ponad 1300 pracowników oraz ok. 1000 naukowców, z którymi będzie można przeprowadzić rozmowy, nawiązać kontakty naukowe i biznesowe, a także zaprezentować własne osiągnięcia i projekty.

Planowane jest również zwiedzanie firmy Oxford Instruments (www.oxford-instruments.com), jednego z największych producentów zaawansowanej aparatury naukowo-badawczej wykorzystywanej w badaniach fizyko-chemicznych, nanotechnologiach, a także w badaniach kosmicznych.

Misja gospodarcza jest doskonałą szansą na nawiązanie interesującej współpracy biznesowej, przemysłowej oraz naukowej z partnerami międzynarodowymi, w tym zwłaszcza z instytucjami i firmami niemieckimi, która w przyszłości może zaowocować wspólnymi przedsięwzięciami, projektami, bądź też możliwościami wspólnego aplikowania o fundusze z Unii Europejskiej.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w misji. Enterprise Europe Network zapewnia wsparcie w rezerwacji hotelu oraz organizacji misji we Frankfurcie – udział w targach, zwiedzanie firm.

Koszty podróży i noclegu uczestnicy ponoszą we własnym zakresie. Szacunkowe koszty na dzień 24.03.2015 wynoszą: ok 1300 PLN lot Katowice-Frankfurt-Katowice; ok. 100-120 Euro doba hotelowa. W przypadku większej ilości chętnych – min. 5 osób – i woli z Państwa strony, istnieje możliwość rezerwacji busa. Zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesyłać na załączonym formularzu na adres: een@gapr.pl do dnia 10 kwietnia 2015.

Formularz zgloszeniowy

Program