logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Zapraszamy na konferencję „COMPET IN – Konkurencyjne regiony przez internacjonalizację: konkurencyjność MŚP w zglobalizowanych regionach”

pobierz pdf

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję podsumowującą realizację projektu międzynarodowego „COMPET IN – Konkurencyjne regiony przez internacjonalizację: konkurencyjność MŚP w zglobalizowanych regionach”, która odbędzie się online 16 grudnia 2020 o godz. 10:00.

 

Projekt COMPETE IN jest nastawiony na wzmocnienie lokalnych instrumentów wsparcia internacjonalizacji MŚP, angażując główne instytucje regionu – nie tylko przedsiębiorstwa, lecz instytucje publiczne, naukowe, akademickie, badawcze, centra innowacji, zrzeszenia, izby gospodarcze i inne. W myśl zastosowanego w projekcie podejścia internacjonalizacja wzmocni konkurencyjność regionu oraz jego atrakcyjność inwestycyjną, a także umożliwi zawiązywanie partnerstw międzynarodowych.

 

Konferencja, podczas której  zostaną przedstawione główne osiągnięcia projektu, nastawiona jest na:

– podkreślenie znaczenia międzyregionalnej wymiany wiedzy w zakresie innowacyjnych instrumentów wsparcia internacjonalizacji  i wzmocnienia konkurencyjności regionów,

– rozpowszechnienie informacji nt. osiągnięć i rezultatów projektu oraz wyciągniętych wniosków w obszarze nowych instrumentów wsparcia,

– przedstawienie europejskiego punktu widzenia nt. roli regionalnych instrumentów internacjonalizacji i atrakcyjności regionów oraz MŚP.

 

Aby zarejestrować się na konferencję, proszę wejść na niniejszy link: https://tinyurl.com/competein

Zapraszamy serdecznie

COMPETE IN_Final dissemination event