Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcejpl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Zapraszamy na Szkolenie nt, „OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH W BRANŻY MEDYCZNEJ- CHROŃ DANE SWOICH KLIENTÓW, CHROŃ FIRMĘ!”

pobierz pdf

W związku z planowanymi od stycznia 2016 r. kontrolami GIODO dotyczącymi właściwej ochrony danych osobowych serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w specjalistycznym szkoleniu „Ochrona danych osobowych w branży medycznej – chroń dane swoich klientów, chroń firmę!”, dedykowanym firmom, instytucjom działającym również w branży medycznej, które odbędzie się w dniu 19 listopada 2015 w siedzibie Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu.

Głównym celem szkolenia jest podniesienie wiedzy w zakresie koniecznych do spełnienia wymogów prawa, które obowiązują i których przestrzeganie jest obligatoryjne, a także uzyskanie kompetencji w zakresie przetwarzania i ochrony danych osobowych w firmach działających w branży medycznej.

Program szkolenia

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się pod linkiem: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY lub kontakt bezpośredni z organizatorem szkolenia.

Szkolenie zapewni Państwu pozyskanie praktycznej wiedzy i umiejętności, a branżowe praktyczne doświadczenie eksperta sprawia, że szkolenie będzie nie tylko odpowiadało na zagadnienia związane z ochroną danych, ale szczególny nacisk położony zostanie na kwestie zabezpieczeń i problemów, które w tym obszarze dotykają branżę medyczną.

 Szczegółowych informacji o szkoleniu udzielają:

Karolina Piwowarska tel.: 32 33 93 143 e-mail: kpiwowarska@gapr.pl               

Łukasz Szojda tel.: 32 33 93 167 kom.: +48 600 462 758  e-mail: lszojda@gapr.pl