logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Zapraszamy na szkolenie ,,Ochrona Danych Osobowych w służbie zdrowia – chroń dane swoich pacjentów. Obowiązki i wymogi oraz praktyczne podejście do ochrony danych osobowych”

pobierz pdf

Szanowni Państwo, Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. wraz z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi zapraszają do udziału w specjalistycznym szkoleniu ,,Ochrona Danych Osobowych w służbie zdrowia – chroń dane swoich pacjentów. Obowiązki i wymogi oraz praktyczne podejście do ochrony danych osobowych”, dedykowanym podmiotom działającym w branży medycznej.

Termin szkolenia: 03 lutego 2016 roku

Miejsce szkolenia: Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu.

Głównym celem szkolenia jest podniesienie wiedzy w zakresie koniecznych do spełnienia wymogów prawa, które obowiązują i których przestrzeganie jest obligatoryjne, a także uzyskanie kompetencji w zakresie przetwarzania i ochrony danych osobowych w podmiotach działających w branży medycznej.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego lub kontakt bezpośredni z organizatorem szkolenia.

Szkolenie zapewni Państwu pozyskanie praktycznej wiedzy i umiejętności, a branżowe praktyczne doświadczenie eksperta sprawia, że szkolenie będzie nie tylko odpowiadało na zagadnienia związane z ochroną danych, ale szczególny nacisk położony zostanie na kwestie zabezpieczeń i problemów, które w tym obszarze dotykają branżę medyczną.

Szczegółowych informacji o szkoleniu udziela:

Łukasz Szojda tel.: 32 33 93 167 kom.: +48 600 462 758  e-mail:

lszojda@gapr.pl

Liczba miejsc ograniczona.

Program szkolenia

Zaproszenie na szkolenie