logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Zapraszamy na V Międzynarodową Konferencję „Bioreaktory w walce o czyste powietrze – Innowacje w służbie ochrony powietrza”

pobierz pdf

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Górnośląskim Akceleratorze Przedsiębiorczości Rynkowej oraz Ekoinwentyka sp. z o.o. zapraszają do udziału w „V Międzynarodowej Konferencji – Bioreaktory w walce o czyste powietrze – Innowacje w służbie ochrony powietrza”.

Konferencja skierowana jest do firm, przedstawicieli samorządu terytorialnego i instytucji naukowych zainteresowanych najnowszymi wynikami prac badawczo-rozwojowych w zakresie wdrażania innowacji dotyczących ochrony środowiska w tym biooczyszczania powietrza z lotnych związków organicznych (LZO) i odorów.

Termin wydarzenia: 12 maja 2023 godz. 9.00
Miejsce: Urząd Marszałkowski w Katowicach, ul. Jagiellońska 25, Katowice, Sala Sejmu Śląskiego

W programie planowana jest prezentacja wyników efektywności pracy instalacji KBT dla wybranych gałęzi przemysłu (oczyszczalnie ścieków, samochodowy, PKN Orlen S.A., lakierniczy, Grupa Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki Siarkopol S.A., KGHM Polska Miedź S.A. itd.) oraz najnowszych innowacyjnych technologii z zakresu ochrony powietrza i wody (szczegóły w agendzie konferencji). Podczas wydarzenia odbędą się także międzynarodowe spotkania b2b dla przedsiębiorców.

W związku z powyższym zapraszamy do rejestracji uczestnictwa w konferencji za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego

Agenda wydarzenia