logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Zaproszenie do udziału w konferencji finałowej projektu TRANS TRITIA

pobierz pdf
Po 3 latach pomyślnej współpracy realizacja projektu TransTritia – Poprawa koordynacji i planowanie transportu towarowego na obszarze Trans Tritia dobiega końca. Główną ideą projektu jest usprawnienie strategicznego planowania w procesie rozwoju transportu towarowego w polsko-czesko-słowackich regionach przygranicznych, a także wzmocnienie współpracy i przepływu informacji pomiędzy regionalnymi interesariuszami i podmiotami publicznymi. Projekt nastawiony jest na optymalizację wydajności oraz zwiększenie wykorzystania bardziej ekologicznych gałęzi transportu, co prowadzić będzie do przeniesienia przepływów towarowych z dróg na kolej i śródlądowe drogi wodne.
Pełni dumy z osiągnięć projektu, chcielibyśmy podzielić się z Państwem jego rezultatami oraz wskazać na korzyści płynące z transgranicznej współpracy w zakresie transportu towarowego, a także zapoznać z szerszą perspektywą rozwoju multimodalnego transportu towarowego.
Z przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji podsumowującej realizację projektu, która odbędzie się 19 listopada 2020 w formule online.
Aby wziąć udział w konferencji, proszę skorzystać z formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/VzA6gF8LFHM4Jmws9
Zapraszamy serdecznie i liczymy na Państwa obecność.