logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Zaproszenie do udziału w programie szkoleniowym on-line w zakresie zrównoważonego rozwoju w obszarze MedTech

pobierz pdf

Wydarzenie towarzyszące 8 Kongresowi Klastrów Polskich czyli Clusters Meet Regions, już za nami, jak i sam kongres.

Podczas Clusters Meet Regions, jako GAPR mieliśmy ogromną przyjemność organizować panel „The role of MedTech manufacturing towards the environmental, social, and economic sustainability of healthcare systems.” podczas którego znakomici prelegenci z całej Europy wypowiadali się na temat wyzwań stojących przez MŚP w sektorach zdrowie oraz medtech.

Tymczasem, możemy już oficjalnie zaprosić do udziału w programie szkoleniowym on-line w zakresie zrównoważonego rozwoju w obszarze MedTech.
Program został opracowanego w gronie międzynarodowych ekspertów w ramach projektu SysteMA i skierowany jest do specjalistów zakresie MedTech, CleanTech oraz studentów.

Kurs szkoleniowy online pozwoli Państwu zapoznać się z najnowszą wiedzą w zakresie zrównoważonego rozwoju w branży medtech zgodnie z unijnym zaleceniami.

Kurs zwieńczony będzie pozyskaniem certyfikatu potwierdzającego wiedzę w powyższym zakresie. Właśnie rozpoczął się miesięczny okres pilotażowy, w czasie którego uzyskanie certyfikatu jest bezpłatne, od stycznia będzie on płatny.

Kurs prowadzony jest w języku angielskim, jest bezpłatny i zawiera trzy ścieżki tematyczne ponad 2 godziny każda, przez które można przejść we własnym tempie i w dowolnym czasie. Każdy uczestnik może również wybrać cały kurs, bądź tylko jedną ścieżkę i za każdą otrzyma bezpłatny certyfikat.

🔵Ścieżka 1: Wprowadzenie do zrównoważonego rozwoju w sektorze MedTech.
🔵Ścieżka 2: Zrównoważony rozwój produktu MedTech.
🔵Ścieżka 3: Strategie zrównoważonego rozwoju dla branży MedTech.

Link do kursu 👉 https://bit.ly/3TfP6Fn