Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej



pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Najemcy

pobierz pdf

Aktualnie na terenie Ośrodka Biznesu w Rybniku działają następujące przedsiębiorstwa:

  • “NetRom” S.C. Roman Nahlik, Monika Dulęba
  • Ośrodek Badań i Usług Psychologicznych Jerzy Laby
  • ENERGOSYSTEM  Rybnik Sp. z o.o.
  • BIURO RACHUNKOWE “ABAK” S.C. Halina Białous, Mirosława Szyndler
  • FPUH KOMAN Andrzej Zielonka
  • INSTAD Sp. z o.o.
  • Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa
  • BIURO RACHUNKOWE LAROXA Alicja Buchalik
  • Stowarzyszenie Gmin Górniczych w Polsce
  • VENTEC S.C. Piotr Kalas, Sławomir Sroka
  • EUROPET Sp. z o.o.
  • Andrzej Serafin “SERAFIN” Produkcja, Usługi, Handel
  • jeszka.eu Andrzej Jeszka
  • 2k pracownia projektowa Krzysztof Siodmok
  • Spółdzielnia Pracy “DŹWIGI”
  • KELO-POL Sp. z o.o.
  • Biuro Nieruchomości MKWADRAT Adrian Zawadzki
  • P.W. ZEFIR Sławomir Sroka
  • IRBISPROJEKT Grzegorz Gruszka
  • Sławomir Podeszwa “PROJEKT JS” USŁUGI PROJEKTOWE I BUDOWLANE
  • DTG Polska Sp. z o.o.
  • BEST CLEAN – Sabina Dudek, Rafał Dudek S.C.
  • CENTRUM SZKOLENIOWE Magdalena Piątek
  • Szumski Tomasz EXTREME GROUP
  • TWP Sp. z o.o.
  • ERA Sp. z o.o.
  • Maria Muszyńska KANCELARIA FINANSOWA
  • NEXUM Sp. z o.o.
  • ZAWADA CONSULTING Magdalena Zawada
  • PROBUS Sp. z o.o.
  • GEORGE JAMES SERVICES Aleksander Niesporek
  • Jarzyna Zbigniew “DAVIDSON” FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA
  • Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rybniku Marcin Kolek
  • PPHU Kowalczyk Nieruchomości Sabina Kowalczyk
  • EMBUD Michał Wąchała
  • FOR3 Sp. z o.o. Szkoła Policealna
  • Lexdruk Sp. z o.o.
  • GEOMAT Beata Fydrych
  • NETROM-SERWIS Zbigniew Kunert
  • Adwokat Andrzej Babilas Kancelaria Adwokacka.
  • WINDSOR SOLUTIONS LTD.
  • NATEX Natalia Nowak – Bistro
  • Mediator Sądowy Patrycja Woźnikowska-Kula.
  • Dulak Andrzej Ośrodek Szkoleniowo-Dydaktyczny Podnoszenia Kwalifikacji Zawodowych “ARKADA”
  • AWATECH sp. z o.o.
  • BMA projekt Barbara Siwy-Kaszuba
  • DAREL-Instalacje Elektryczmne i Energetyczne Dariusz Zysek.
  • Polskie Centrum Szkoleniowe Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego.
  • archiGEO S.C. Adam podleśny, Damian Janyga.
  • Ekotech-bud Sp. z o.o. 44-200 Rybnik,
  • GALLUS Centrum Rozwoju Osobistego i Neuroterapii Olga Przybyła-Kokot.
  • TM Express Tomasz Bąk, Mikołaj Owczarek S.C.
  • Kanclaria Adwokacka Adwokat Kinga Martuszewska,
  • KRAGE architektura Jan Fiałkowski
  • Polcut Sp. z o.o.
  • P.W. ZEFIR Kania Artur,
  • Geodezja Adam Podleśny
  • Biuro Rachunkowe Na Zicher Beata Suchocka