GAPR


PN - EN ISO 9001 : 2009  W ZAKRESIE usług szkoleniowych, doradczych ogólnych i doradczych o charakterze proinnowacyjnym i usług finansowych

 

Z przyjemnością informujemy o pozytywnym wyniku procesu certyfikacji systemu zarządzania jakością w Górnoślaskiej Agencji Przedsiebiorczości i Rozwoju sp. z o.o.

KRAJOWY SYSTEM USŁUG

W 2011r. Agencja Rozwoju Lokalnego sp. z o.o. została zarejestrowana w Krajowym Systemie Usług dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw (KSU) w zakresie usług informacyjnych oraz doradczych o charakterze ogólnym i proinnowacyjnym. Zgodnie z wymogami określonymi w rozporządzeniu Ministra Gospodarki w sprawie KSU, GAPR posiada odpowiedni potencjał techniczny i ekonomiczny oraz zapewnia realizację usług zgodnie ze standardem przez osoby posiadające niezbędne kwalifikacje.

KSU to sieć około 200 współpracujących ze sobą organizacji, wyspecjalizowanych w świadczeniu różnego rodzaju usług dla przedsiębiorstw i osób podejmujących działalność gospodarczą. Działalność KSU nadzoruje i wspiera Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Więcej informacji na stronie www.ksu.parp.gov.pl.

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.