logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Spotkania B2B Dronetech 2018 w Toruniu

pobierz pdf

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. serdecznie zaprasza producentów, dystrybutorów oraz specjalistów zajmujących się tematyką dronów do udziału w Międzynarodowej Giełdzie Kooperacyjnej, towarzyszącej III edycji Targów DRONETECH, która odbędzie się w dniach 19-20 października 2018 r. na terenie Hali Sportowo-Widowiskowej Arena w Toruniu.

 

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniach?

Giełda Kooperacyjna (spotkania B2B) daje możliwość zaprezentowania swojej oferty produktowej, technologicznej bądź badawczej, nie tylko partnerom krajowym, ale przede wszystkim zagranicznym. Spotkania tego typu często owocują nawiązaniem długotrwałej współpracy o charakterze międzynarodowym.

Giełda Kooperacyjna to idealna platforma do:

obserwacji rynku oraz zdobywania wiedzy o najnowszych branżowych trendach,
przedyskutowania porozumień licencyjnych, produkcyjnych i dystrybucyjnych,
dokonania identyfikacji potencjalnych partnerów do wzmocnienia działań eksportowych.

Koszty !

Udział w Giełdzie Kooperacyjnej i Targach DRONETECH 2018 jest BEZPŁATNY!
Każdego uczestnika obowiązuje rejestracja.

Proces rejestracji na spotkania B2B !

W celu zapisania się na Giełdę Kooperacyjną należy do dnia 12.10.2018 r. zarejestrować firmę za pośrednictwem systemu. W procesie rejestracji, po utworzeniu konta firmowego, należy zalogować się do systemu za pośrednictwem linku otrzymanego na podany wcześniej adres mailowy. Po zalogowaniu należy uzupełnić profil firmowy o propozycję współpracy w zakresie oferty produktu, usługi, projektu badawczego, inwestycji czy zapotrzebowania na konkretny rodzaj porozumienia.

Proces rejestracji odbywa się w języku angielskim.

Wybór partnera do rozmów:

W dniach 24.09.2018 – 16.10.2018 każdy zarejestrowany uczestnik giełdy, którego profil został aktywowany dokonuje wyboru partnera do spotkań, które odbędą się w dniach 19-20 października 2018.
Kilka dni przed rozpoczęciem giełdy uczestnicy otrzymają osobisty harmonogram spotkań (który może być aktualizowany). W planie spotkań zawarte zostaną informacje o czasie, numerze stolika oraz danych firmy, z którą zaaranżowano spotkanie.

Targi DRONETECH 2018

DroneTech 3rd World Meeting – to już trzecie w Toruniu, międzynarodowe wydarzenie, które łączy naukowców, biznesmenów – pasjonatów nowoczesnych technologii bezzałogowych. W programie, oprócz wystawy firm międzynarodowych, odnaleźć można konferencję ekspertów w dziedzinie technologii, prawa i bezpieczeństwa oraz socjologii.  Szczególną pozycję zajmuje DRONETECH RACE CUP – wyścigi dronów, w których zsynchronizowana współpraca człowieka i maszyny dostarcza niezwykłych emocji.

W celu skorzystania z wszystkich dostępnych atrakcji targowych, należy dokonać krótkiej rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy.

Podczas Giełdy
Podczas spotkań B2B uczestnicy otrzymają zaktualizowaną wersję harmonogramu rozmów. Pracownicy sieci Enterprise Europe Network w czasie trwania rozmów pozostaną do dyspozycji uczestników.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z biurem:
Enterprise Europe Network w Toruniu – Miłosz Warachewicz, tel.: +48 56 699 54 80, milosz.warachewicz@tarr.org.pl
Enterprise Europe Network w Gliwicach – Wojciech Michałowski, tel.: +48 32 339 31 53, wmichalowski@gapr.pl