logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. LIDEREM POLSKIEGO BIZNESU 2017

pobierz pdf

Złota Statuetka i tytuł „Lidera Polskiego Biznesu”  trafiły do Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o.  podczas tegorocznej  Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu, która miała miejsce 27 stycznia 2018 roku w Teatrze Wielkim- Operze Narodowej w Warszawie. 

Gala Liderów Polskiego Biznesu co roku gromadzi znamienite osobistości ze świata polityki i biznesu, dając niepowtarzalną okazję do spotkań i rozmów na temat wpływu polskiej przedsiębiorczości na rozwój kraju. Nagrody specjalne BCC – Złote Statuetki – to prestiżowe nagrody, które wręczane są najprężniej działającym firmom i ich szefom, którzy w swej działalności, skupiają się nie tylko na wskaźnikach ekonomicznych, ale również na jakości i innowacyjności produktów, inwestycjach oraz m.in. zaangażowaniu w działalność charytatywną.

Tytułem „Lidera Polskiego Biznesu 2017” nagrodzono w tym roku 10 przedsiębiorstw i ich Prezesów, wyłonionych spośród 19 nominowanych, w tym Górnośląską Agencję Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. której zadaniem jest wspieranie przedsiębiorstw oraz kreowanie konkurencyjnej i innowacyjnej gospodarki.

Złotą Statuetkę podczas Gali odebrał Prezes GAPR sp. z o.o. Bogdan Traczyk z rąk Ministra Inwestycji i Rozwoju Jerzego Kwiecińskiego.

Zgodnie z uzasadnieniem gliwicka spółka została doceniona przez jury za świetne wskaźniki ekonomiczne, najwyższą jakość i bogatą paletę usług oraz pomoc niesioną potrzebującym.

Jesteśmy dumni, że możemy dołączyć do tak zaszczytnego grona Liderów Polskiego Biznesu. To potwierdzenie naszego intensywnego rozwoju w ciągu ostatnich lat i osiąganych sukcesów, których podstawą są udziałowcy Spółki mający odwagę w nią inwestować. Dzięki temu i naszej pracy, jej kapitały własne to obecnie około 280 milionów zł, co czyni nas jedną z największych Instytucji Otoczenia Biznesu w Polsce. To daje nam możliwość realizacji ambitnych przedsięwzięć. Drugą nogą  tej podstawy jest nasz personel – wykwalifikowany, ambitny i bardzo zaangażowany, bez którego potencjał Firmy byłby nie wykorzystany. Na to wszystko musi być i jest nałożona żelazna konsekwencja w dążeniu do celu, nawet jeśli lub  w szczególności, gdy wymaga to wielu lat działań.  Cieszymy się, że nasze wysiłki zostały zauważone i docenione.- mówi Bogdan Traczyk, Prezes GAPR.