logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Konferencja roboty medyczne 2017

pobierz pdf

Zapraszamy 8-9 grudnia 2017 do Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu na konferencję ROBOTY MEDYCZNE 2017

W ramach konferencji zapraszamy również serdecznie na warsztaty regionalne dotyczące wykorzystania kluczowych technologii wspomagających w medycynie, realizowanych w ramach projektu KETGATE – ekosystem umożliwiający dostęp do infrastruktury i usług dedykowanych MŚP wykorzystujących kluczowe technologie wspomagające (KET).

Wstęp wolny – prosimy o przesłanie potwierdzenia przybycia na adres: medsilesia@gapr.pl

Program konferencji

Jeśli chcecie Państwo znaleźć się gronie firm, które otrzymają wsparcie w obszarze kluczowych technologii wspomagających lub jesteście zainteresowani współpracą z zagranicznymi jednostkami B+R na preferencyjnych warunkach – prosimy o wypełnienie ankiety:

www.surveymonkey.com/r/KETGATEsurvey

Projekt KETGATE realizowany przez GAPR w międzynarodowym partnerstwie umożliwi dostęp do sieci usług dedykowanych MŚP w obszarze kluczowych technologii wspomagających (KET- Key-enabling Technology). Powstała w ramach projektu KETGATE sieć serwisowa i wsparcia biznesowego stworzona zostanie w oparciu o współpracę z jednostkami badawczo-rozwojowymi i oferowaną przez nich infrastrukturę. Dzięki temu możliwe będzie przeniesienie procesów i oferowanych usług na wyższy poziom, a MŚP z Europy Centralnej będą mogły korzystać z infrastruktury która najbardziej odpowiada ich potrzebom, nawet w przypadku gdy poszukiwana usługa czy laboratorium znajduje się za granicą. To z kolei pozwoli na weryfikację nowych rozwiązań technologicznych, w zaawansowanych stadiach badań i rozwoju produktu, przy udziale doświadczonych partnerów, zachowaniu niskich kosztów testowania i niskiego ryzyka finansowego.

Zapraszamy!