Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcejpl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

MedicaSilesia Meetings podczas XVI Kongresu Polskiego Towarzystwa Fizyki Medycznej

pobierz pdf

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach i spotkaniach organizowanych w ramach IV edycji MedicaSilesia Meetings, które odbędą się w Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice” podczas XVI Kongresu Polskiego Towarzystwa Fizyki Medycznej. 

 

 

Tegoroczna edycja MedicaSilesia poświęcona będzie internacjonalizacji, odbędzie się 12 czerwca 2019 roku.

Warsztat „Budowanie strategii umiędzynarodowienia i wyjście na rynki zagraniczne w branży medycznej” poprowadzi doktor Piotr Kaczmarek-Kurczak z Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Marcin Jabłoński, Wiceprezes Izby Gospodarczej Eksporterów i Importerów w Mysłowicach opowie o perspektywie i możliwościach dla producentów wyrobów medycznych na rynkach afrykańskich, prof. Zbigniew Nawrat z Instytutu Protez Serca FRK przedstawi wykład „Roboty w służbie zdrowia – szanse, wyzwania, konieczność”. Spotkanie zakończy prof. Piotr Wilczek, kierownikiem pracowni Bioinżynierii Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu z zagadnieniem ,,Znaczenie biobanków i laboratoriów biozgodności w badaniach podstawowych oraz przedklinicznych „.

 

 

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny, prosimy o wcześniejszą rejestrację i wysyłanie zgłoszeń na adres medsilesia@gapr.pl

Formularz Zgłoszeniowy

Agenda spotkania

Kampania promocyjno-informacyjna została sfinansowana z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.