logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Oferta pracy- Specjalista w Dziale Organizacyjno – Księgowym i Finansów

pobierz pdf

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista w Dziale Organizacyjno – Księgowym i Finansów.

Zadania na stanowisku:

  • Administrowanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • Prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy
  • Wystawianie zaświadczeń oraz wszelkich innych dokumentów związanych z zatrudnieniem
  • Weryfikacja i rozliczanie umów cywilnoprawnych krajowych i zagranicznych
  • Sprawdzanie poprawności danych stanowiących podstawę naliczania oraz sporządzania list płac
  • Sporządzenie dokumentacji dla ZUS, US, GUS, PFRON
  • Dbałość o całość zagadnień administracji personalnej
  • Weryfikacja i wprowadzanie dokumentów rozliczeniowych do systemu finansowo-księgowego
    • Pomoc przy rozliczaniu projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej
    • Przygotowywanie dokumentacji do kontroli oraz audytów
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Odpowiedzialność, sumienność i rzetelność
  • Znajomości programu Płatnik oraz pakietu MS Office
  • Dokładności i systematyczności w działaniu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu zadań
  • szkolenia

Sposób złożenia aplikacji:

  • CV oraz list motywacyjny należy przesłać w formie elektronicznej na adres e-mail: kwojcik@gapr.pl lub złożyć osobiście / pocztą na adres:
    Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o., ul. Wincentego Pola 16, 44-100 Gliwice
    do dnia 15.02.2018 r., o ważności aplikacji decyduje data wpłynięcia dokumentów do Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Wybrane osoby zostaną powiadomione o terminie rozmowy kwalifikacyjnej telefonicznie.

Informacje dotyczące naboru: tel. 32 33-93-199