logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Spotkania Brokerskie Future Match 2017 na targach Cebit 2017 

pobierz pdf

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. wraz z partnerami projektu Enterprise Europe Network zaprasza firmy oraz instytuty badawcze do udziału w kolejnej edycji Spotkań Brokerskich FUTURE MATCH na targach IT/ICT CeBIT 2017 w dniach 20 – 24 marca 2017 r. w Hanowerze.

Targi CeBIT to jedno z największych spotkań przedstawicieli sektora teleinformatycznego i gospodarki cyfrowej na świecie, rokrocznie przyciągają setki tysięcy zwiedzających z całego świata. Podczas targów odbędą się nie tylko wystawy, ale także spotkania, seminaria i warsztaty.

Spotkania Brokerskie Future Match dają możliwość znalezienia zagranicznych partnerów handlowych i potencjalnych kooperantów w branży informatycznej, telekomunikacyjnej i wielu innych.

Spotkania mają formę zaaranżowanych wcześniej, półgodzinnych rozmów odbywających się w Hali nr 6 na stoisku A18/A27. Udział w spotkaniach i targach pozwala uzyskać najnowsze informacje na temat trendów ICT i innowacji rynkowych, wypromować własne produkty i technologie, znaleźć partnerów do współpracy oraz podjąć dyskusję na temat nowych projektów badawczych w ramach programu Horyzont 2020.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Rejestracja profili w bazie potrwa do dnia 7 marca 2017 r.
Wybór partnerów do indywidualnych rozmów – od 1 lutego do 12 marca 2017 r.
Opłata rejestracyjna 110 Euro + VAT (w cenie bilety na wszystkie dni targów)
Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w trakcie trwania targów (koszt noclegów w prywatnych kwaterach i wyżywienia pokrywa uczestnik).
DLA PIERWSZYCH PIĘCIU FIRM OPŁATA REJESTRACYJNA POKRYWANA W RAMACH PROJEKTU ENTERPRISE EUROPE NETWORK

Aby skorzystać z oferty należy zarejestrować się na stronie internetowej: https://www.b2match.eu/futurematch2017

Darmowa rejestracja dla nabywców i użytkowników z poza branży IT:

Potencjalnych nabywców, użytkowników, partnerów współpracy z sektorów innych niż ICT (np.: medycyna, motoryzacja, energetyka, itp.) szukający produktów, usług związanych z ICT lub know-how są zaproszeni do udziału w imprezie oraz zwolnieni od kosztów rejestracji.

KONTAKT:

Łukasz Szojda, Adriana Kamińska-Flak,

GAPR sp. z o.o. tel. 32- 339 31 67/62, tel. +48 600 462 758; een@gapr.pl

ULOTKA

https://www.facebook.com/events/1293645030705547/