logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Spotkanie informacyjne nt. Jak odnieść sukces na rynku niemieckim?

pobierz pdf

Konsultanci sieci Enterprise Europe Network zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu dla przedsiębiorców, w ramach cyklu Spotkań Środowych organizowanych przez Górnośląską Agencję Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o w Gliwicach pt. Jak odnieść sukces na rynku niemieckim? Niemiecki rynek MŚP z polskiej perspektywy oraz możliwości współpracy z niemieckimi organizacjami gospodarczymi

Spotkanie, odbędzie się 25.04.2018r. w godz. 8:45 – 12:30 w Centrum Edukacji i Biznesu Nowe Gliwice, Budynek 4 „Maszynownia” sala 013.

Niemcy są największym i najważniejszym partnerem biznesowym Polski. Co więcej, już od ponad 25 lat polskie firmy podbijają ten rynek. Niemcy to często pierwszy kierunek eksportowy dla polskich firm. Jak zatem działać, żeby osiągnąć sukces na tym rynku? Jak należy zweryfikować wiarygodność finansową firmy niemieckiej, z jakimi organizacjami niemieckimi warto nawiązać współpracę, jak wykorzystać możliwości, które oferuje rynek niemiecki? Te i wiele innych zagadnień zostanie omówione przez firmę polsko-niemiecką DREBERIS, która od 18 lat pomaga przedsiębiorstwom wchodzić na rynek niemiecki. Spotkaniu patronuje niemiecka federacja BVMW zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnemu poświęconemu działalności na rynku niemieckim!

agenda spotkania 

REKRUTACJA DO DNIA 23.04 2018 r.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, chęć uczestnictwa należy zgłosić korzystając z formularza elektronicznego 

O wzięciu udziału w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w szkoleniu dla max. dwóch osób z jednej organizacji.

Szczegółowych informacji udziela:

Wojciech Michałowski, tel.: 32 339 31 53, e-mail: wmichalowski@gapr.pl

Barbara Baron; tel.: 32 339 31 52, e-mail: bbaron@gapr.pl