Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Szukamy Innowatora Śląska 2017!!

pobierz pdf

Już po raz dziesiąty Górnośląska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach projektu „Enterprise Europe Network” ma zaszczyt zaprosić do udziału w konkursie Innowator Śląska! Niezależna Komisja Konkursowa wyłoni Innowacyjnych województwa śląskiego.

Wykorzystaj  szansę!

Innowator Śląska 2017 to  inicjatywa promująca innowacje wprowadzane przez podmioty z województwa śląskiego. Konkurs wypełnia misję wspierania, rozwoju i promocji najbardziej wartościowych firm. Ideą przedsięwzięcia jest poprawa wizerunku regionu poprzez pokazanie dobrych praktyk oraz zachęcanie do poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych. Jest to ponadto świetna okazja do wymiany doświadczeń, by zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami nauki i techniki  konkurentów oraz zaprezentowania swoich innowacyjnych osiągnięć na szerszym forum.

Konkurs dedykowany jest przedsiębiorcom i instytucjom w czterech kategoriach, tj.:

  • mikro przedsiębiorca,
  • mały przedsiębiorca,
  • średni przedsiębiorca,
  • instytucja sektora badawczo-rozwojowego.

Zainteresowani zobligowani są do wykazania się udokumentowanym wprowadzeniem na rynek innowacyjnego produktu, technologii lub usługi.

Wyniki finału konkursu zostaną przedstawione opinii publicznej na specjalnie zorganizowanej uroczystej Gali Rozdania Nagród z udziałem mediów, przedstawicieli biznesu, samorządu, organizacji gospodarczych oraz uczestników konkursu i innych zaproszonych gości w drugim półroczu 2018 r. Podczas Gali zostaną zaprezentowani wszyscy Laureaci i Wyróżnieni w Konkursie ora zostaną wręczone liczne nagrody.

Nagrodzone firmy poza pakietem nagród rzeczowych i pieniężnych, mogą liczyć na szeroką promocję nie tylko na rynku regionalnym czy krajowym, ale również zagranicą, co stworzy dodatkowy impuls do rozwoju.

Zainteresowane podmioty będą mogły zgłaszać swój udział za pomocą formularza- Deklaracji Uczestnictwa, dostępnej na stronie www.gapr.pl.

Nabór  firm chętnych do udziału w konkursie rozpocznie się 23 lutego i potrwa do 23 marca 2018 roku.

Więcej o konkursie i materiały do pobrania dostępne od 23.02.2018 r. w zakładce INNOWATOR ŚLĄSKA 2017.

Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować do Biura Konkursu na adres een@gapr.pl

Już teraz serdecznie zapraszamy!!

Zespół Enterprise Europe Network