Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Warsztaty „How to make business in Japan – cross – cultural worshop in Krakow”

pobierz pdf

5 października 2017 w Sali Spacerniak na terenie kampusu Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24 w Krakowie odbędą się bezpłatne specjalne warsztaty poświęcone tematyce nawiązywania i prowadzenia biznesu w Japonii.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się m.in.:

– na co należy zwracać uwagę przy spotkaniach na szczeblu biznesowym?

– w jaki sposób prowadzić rozmowy biznesowe i jakich tematów unikać?

– jak przebiega proces decyzyjny w japońskich firmach i od czego jest uzależniony?

Warsztaty poprowadzi Pani Angela Kessel – konsultant i trener komunikacji międzykulturowej i marketingowej.

Jej portfolio zawiera szereg szkoleń, coachingu oraz doradztwa zwiazanego z Japonią, ze szczególnym uwzglednieniem negocjacji, zarządzania oraz rozwojem relacji z klientami i zespołem. Ukończyła studia związane z Japonią, Chinami i psychologią. Mieszkała i pracowała w Japonii, Tajwanie i Holandii. Poza wieloletnim doświadczeniem zawodowym, płynnie włada językiem japońskim, mówi po angielsku, chińsku, holendersku i francusku. Jest autorką dwóch podręczników o japońskim języku biznesowym i opublikowała szereg artykułów o japońskiej kulturze biznesu w uznawanych czasopismach branżowych.

Warsztaty skierowane są do klientów sieci EEN – przedsiębiorców planujących nawiązać kontakty biznesowe z firmami z Japonii i będą odbywać się w języku angielskim.

Liczba miejsc ograniczona.

Na zgłoszenia czekamy do 21 września do godz. 12:00.

Zapraszamy!

Rejestracja http://www.transfer.edu.pl/pl/zgloszenie,230.html

Agenda szkolenia