Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Zapraszamy na Spotkania Brokerskie na targach przemysłowych Hannover Messe 2017

pobierz pdf

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. w ramach projektu Enterprise Europe Network zaprasza do udziału w spotkaniach brokerskich podczas targów Hannover Messe 2017 w Hanowerze w dniach 25 – 27 kwiecień 2017 r.

HANNOVER MESSE to najważniejsze targi technologiczne na świecie, miejsce promocji nowinek branżowych oraz międzynarodowa wystawa innowacyjnych produktów i usług w przemyśle.

Podczas targów Hannover Messe partnerzy projektu Enterprise Europe Network będą organizować spotkania biznesowe dla wystawców i zwiedzających, umożliwiające rozmowy z zagranicznymi partnerami. Spotkania mają na celu zgromadzenie przedsiębiorców, instytucji naukowych i uczelni w jednym miejscu, umożliwiając im nawiązanie kontaktów oraz prezentację swojej działalności potencjalnym kooperantom.

Spotkania Brokerskie będą skupione w obszarze najnowszych trendów Przemysłu 4.0 jako rozwiązań idei SMART Factory oraz zasobów i energooszczędnych technologii produkcji.

Tylko do 24 lutego 2017 r. istnieje możliwość darmowej rejestracji na spotkania biznesowe z zagranicznymi partnerami !

Rejestracji należy dokonać poprzez stronę internetową: https://www.b2match.eu/technologycooperationdays

Więcej informacji

Kontakt:

Łukasz Szojda, Marek Wasilewski, Adriana Kamińska-Flak

GAPR sp. z o.o. tel. 32- 339 31 67/60/62, tel. +48 600 462 758; een@gapr.pl