Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcejpl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Nasze usługi wspierają rozwój i przedsiębiorczość

Jak możemy Ci pomóc?

Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej

Naszą misją jest świadczenie nowoczesnych usług promujących innowacyjne rozwiązania oraz zaangażowanie w poważne inwestycje infrastrukturalne. To wszystko wpływa na rozwój gospodarki regionu oraz przedsiębiorczości, co w konsekwencji, przekłada się na pozytywną zmianę wizerunku całego regionu. 

GAPR jest prężnie działającą instytucją otoczenia biznesu. Stanowi platformę dialogu i współpracy pomiędzy śląskimi przedsiębiorcami a organami władzy państwowej i samorządowej. To idealne miejsce dla osób poszukujących innowacyjnych rozwiązań. Współpraca z naukowcami sprawia, że jest to doskonały partner w procesie komercjalizacji wyników badań naukowych i technologicznych w gospodarce.

0

zrealizowanych projektów unijnych

0

zrealizowanych usług doradczych

0

przeszkolonych osób

0 mln

złotych udzielonego wsparcia finansowego

Tereny GAPR i grupa kapitałowa

Śląskie Centrum Naukowo-Technologiczne Przemysłu Lotniczego sp. z o.o. w Czechowicach - Dziedzicach "Nowe Gliwice II" (dawne tereny Fabryki Drutu) Górnośląsi Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej sp. z o.o. "Nowe Gliwice" Centrum Edukacji i Biznesu Lotnisko Gliwice Bytomski Park Przemysłowy Ośrodek Biznesu w Jaworznie Ośrodek Biznesu w Rybniku Żorski Park Przemysłowy

Usługi świadczone przez GAPR

Sprawdź dostępność i wynajmuj

GAPR oferuje wynajem powierzchni szkoleniowych, auli, powierzchni biurowych, magazynów i hali produkcyjnych w kluczowych ośrodkach Górnego Śląska.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu, sprawdzenia kalendarza dostępności oraz rezerwacji bądź kontaktu w sprawie wynajmu.

Klaster Medsilesia

Klaster MedSilesia to skuteczny partner środowisk gospodarczych, samorządowych i nauki wpływający na kształt branży medycznej w kraju i zagranicą.

MedSilesia skupia instytucje, firmy i organizacje prowadzące działalność lub oferujące usługi w sektorze technologii, urządzeń i wyrobów medycznych.